Postup vrácení zboží

Zjistili jste, že Vám naše produkty nevyhovují?
Nevadí, do 14 dnů od nákupu je možné zboží i bez udání důvodů vrátit, vše se řídí našimi obchodními podmínkami, ale ve zkratce, co pro to udělat?

  1. Chcete vrátit pouze část zboží nebo celou objednávku?
    Napište nám email na adresu: objednavky@jimesdetmi.cz , uveďte Vaše celé jméno, číslo faktury, kterou jste obdrželi se zbožím, kontaktní údaje na Vás a pro navrácení platby je nutné uvést i číslo účtu na který si přejete obdržet vrácené peníze. Do předmětu emailu uveďte „vrácení zboží“.
    Důvody vrácení zboží nás zajímají, podělte se o ně s námi.
  2. Zboží zabalte tak, aby nebylo při zpáteční přepravě poškozeno a zajistěte, aby u zboží byly všechny nálepky, etikety, návod atd. Přibalte buď kopii, nebo originální fakturu, kterou jste obdrželi společně se zbožím.
  3. Odešlete na adresu: Jiří Mašek, Pobřežní 3895/9, 46604 – Jablonec nad Nisou jako doporučený balík/psaní s pojištěním. Do podání uveďte kontaktní telefon: +420 733 794 194, případně i email masek@jimesdetmi.cz.
    POZNÁMKA: Zpětná doprava je na náklady odesílatele, zboží odeslané na dobírkou nebude převzato.
  4. Jakmile zboží obdržíme a zkontrolujeme stav zboží, obalů atd., odešleme Vám zpět peníze na účet, který jsme uvedli v emailu o „vrácení zboží“ nejpozději do 5 pracovních dnů.

logo-zaba-finale_oriznuto